Oferta

 

...dzień ślubu to jeden z najważniejszych i podniosłych dni w życiu!!!
dzień pełen wzruszeń - zabawy - radości, ale i napięcia i niepokoju. Dzień bogaty w wydarzenia, które tworzą piękną romantyczną historię. Naszym celem jest o tym opowiedzieć - tworzymy filmy i zdjęcia z uroczystości ślubnych. Studio Rezonans to zespół ludzi poszukujących nowych rozwiązań, ale też dbamy aby nasze filmy cechowała niemal ascetyczna prostota, aby po latach ciągle z przyjemnością wracać do tych wspomnień. Filmy wykonujemy techniką DSLR (lustrzankami) przy użyciu stabilizatorów obrazu, wózków kamerowych, slidera oraz DRONA - ujęcia z lotu ptaka. Jeśli poszukujecie Państwo dynamicznie i nowocześnie oglądajacych się filmów (a NIE standardowych weselnych produkcji, gdzie przez trzy godziny ogląda się taniec po tańcu) - to serdecznie zapraszamy!!!

Zapraszamy do kontaktu z nami.
Chętnie uzgodnimy jak pokażemy Państwa historię i przedstawimy swoją ofertę.

Justyna i Tomasz Skowronek
tel: 601-477-065

 • Fotolustro

  Fotolustro Selfie Mirror

 • Albumy

  Posiadamy duży wybór albumów. Głównym naszym produktem są fotokisiążki, których mamy w ofercie kilka rodzajów, ale oczywiście robimy też albumy tradycyjne.

 • Fotoobrazy

  Niepowtarzalnym dodatkiem do wystroju wnętrz - jest fotoobraz na płótnie - który robimy w różnych formatach.

 • Kalendarze i opakowania

  Piękną pamiątką może być kalendarz ścienny, który robimy w kilku rodzajach, oraz opakowania - szkatułka na odbitki - która jest doskonałym produktem na prezent.

Szybki Kontakt
Do Góry