Opinie

Komentarze

Angelika Bociąga

z całego serca polecam Studio Rezonans cała nasza współpraca z Panem Tomkiem ale też z Kamilem była wyśmienita jesteśmy bardzo zadowoleni . Film a przede wszystkim teledysk spełnił nasze wszelkie oczekiwania ...a nawet więcej bo nie spodziewaliśmy się że tak pięknie to wyjdzie zdjęcia cudowne! Angelika i Sebastian

Martyna i Jakub Olczyk

jesteśmy mega zadowoleni ze współpracy jak i z otrzymanych materiałów

Łukasz i Dagmara

Pan Tomasz wspaniały człowiek, wspaniała dusza. Rewelacyjny kontakt, aby ustalić szczegóły, pełne wsparcie przed weselem, jak i w trakcie uroczystości. Panie Tomaszu jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy skorzystać z Pana usług. Polecamy!

Ada i Krzysztof Brzezińscy

serdecznie polecamy Studio Rezonans jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów oraz z bardzo dobrej współpracy

Anita i Grzegorz Mielczarek

chcieliśmy bardzo podziękować za film oraz zdjęcia z naszego ślubu i wesela jesteśmy zachwyceni efektem końcowym ale też ze współpracą z Panią Justyna i Panem Robertem oraz oczywiście z Panem Tomaszem , P.S. Panie Tomku sesja plenerowa to dzieło sztuki BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Joanna i Rafał Zielińscy

Chcielibyśmy bardzo podziękować za super współprace ;) A przede wszystkim za przepiękną pamiątkę.
Zdjęcia, album, miejsce na sesję plenerową, które nam doradziliście - to był najlepszy wybór!, teledysk i film REWELACJA!!! :D
Jesteśmy zachwyceni jak super to wszystko wyszło, i jak jest zrobione - mega ROBOTA! :D Jesteście super!! Najlepsza EKIPA EVER !!! :D
Dziękujemy!
Polecamy Studio Rezonans! :)


Marta i Michał

Z cala odpowiedzialnoscia podpisujemy sie pod wszystkimi ponizszymi komentarzami. Kazdy element filmu jest wbity w nasz gust. Z kazdym fragmentem mozemy sie utozsamiac, stworzony lekko z przymruzeniem oka, z poczuciem humoru, dosłownie jakny Pan Tomek znal nas od malego ...😉😁 Scalony w jedna spojna calosc. Pokazuje chwile wzruszenia, ale i dowcip ktory wszechobecnie nas otacza w zyciu prywatnym.
 Walory estetyczne filmu, pomyslowosc w tworzeniu dzieła to tylko niektore z wielu pozytywow pracy Pana Tomka! Goraco polecam!! Albo Rezonans albo wcale hehe 😉 pozdrawiamy😊

Ewa i Robert

bardzo polecamy tą firmę Rezonans , film i zdjęcia które otrzymaliśmy mówiąc wprost przerosły nasze oczekiwania są przepiękne szczerze gorąco polecamy!!!!!! Ewa i Robert36

Ewelina i Paweł B.

Dziękujemy za współpracę. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa podejścia do wykonywanej pracy: pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły, terminowość, wspaniała atmosfera, indywidualne podejście, empatia i mogłabym tak długo wymieniać. Plener cudowny. Zdjęcia, film i teledysk mimo 39stopniowego upału świetne. Album - piękniejszego nie widziałam, starannie wykonany, ciekawy, papier wysokiej jakości. Są Państwo najlepsi -życzymy dalszych sukcesów i aby Państwa jakość zawsze pozostała na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy

Marika i Tomasz Kołaczkowscy

Serdecznie polecamy Studio Foto-Wideo Rezonans, którą mieliśmy przyjemność gościć na naszym ślubie i weselu. Dzięki Wam jedne z najpiękniejszych chwil naszego życia zostały uwiecznione w bezcenny sposób na papierze i filmie. Ilekroć sięgamy po naszą pamiątkę serdecznie Was wspominamy. Szczególnie cudowny team : Tomek i Roksi. To dzięki Wam nie czuliśmy stresu przed aparatem i kamerą, a miła atmosfera, którą roztaczaliście dawała poczucie jak byśmy znali się sto lat :) . Efekty pracy też super- zdjęcia i film na wysokim poziomie. Warto było czekać, bo materiał, który otrzymaliśmy spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Pozdrawiamy- Marika i Tomasz :)

Karolina Substelna

Wybraliśmy Studio Rezonansu na nasze wesele poprzez przeglądanie zdjęć, jakie Państwo wykonują. Wesele odbyło się w kwietniu. Współpraca z Panem Tomaszem i z Roksaną była czymś wspaniałym. W dniu ślubu przyjechali porobili zdjęcia, kamerowali. Ale to było coś mega fajnego, zero stresu, krępowania się. Roksana, Pani fotograf w naszej ocenie jest mega wspaniałą osobą . Otwarta na każdą propozycję, w głowie miała pełno pomysłów aby wyszły nam cudowne zdjęcia z tego dnia. Ani w domu, ani na weselu nie odczuwało się by Pan Tomasz i Roksana byli natarczywi. Pan Tomasz również bardzo fajny, miły i sympatyczny.
Roksana, dziękujemy za cudowną atmosferę i za profesjonalne podejście do naszych zdjęć i pomysłów :*
Reszcie załogi również z całego serca dziękujemy

Martyna Adamczak

gorąco polecamy Studio Rezonans - film oraz zdjęcia dostaliśmy fantastyczne jesteśmy mega zadowoleni!!!!!
Martyna i Wojciech Adamczakowie

Magdalena i Adam Kisiel

Zdjęcia bardzo dobrej jakości,film genialny!
Dziękujemy bardzo!!!Fotograf,jak i kamerzysta godni polecenia !

Małgorzata Ściebura

korzystaliśmy z usług Studia Rezonans z Wierzchowiska - pragnę gorąco podziękować jesteśmy mega zadodowoleni zarówno z filmu a także ze zdjęć , marzyłam właśnie o takim filmie jaki otrzymaliśmy mamy piękną pamiątkę gdzie jestem pewna że po latach będziemy zawsze z przyjemnością oglądać. Życzę samych sukcesów dla Pani Justyny i Pana Roberta którzy u nas byli na weselu , a także dla całej ekipy i jeszcze raz dziękuję za przemiłą współprace!!!
Gosia i Andrzej

Aneta i Mariusz Wojtala

Brak nam słów aby opisać nasze zadowolenie po obejrzeniu filmu jaki nam Pan Tomasz zmontował:):) wszystko wyszło SUPER już na weselu zauważyliśmy ogromny wkład pracy jaki wykonywał kamerzysta Pan Robert - a zarazem był bardzo dyskretny w tym co robił nasi goście też byli pod wrażeniem!!! Jesteśmy szczęśliwi że mogliśmy korzystać z usług Studia Rezonans , polecamy serdecznie!!!!!!
Aneta i Mariusz

Monika Gębuś-Misztal wraz z mężem Rafałem

Serdecznie polecam firmę REZONANS. Jesteśmy bardzo zadowoleni jakie piękne wyszły albumy ,którymi są wszyscy zachwyceni, film tez fajnie zrobiony, który się fajnie z przyjemnością ogląda. Bardzo dziękujemy panie Tomku i życzymy dalszych sukcesów- Monika i Rafał.

Asia i Marcin P.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Tomasza i Jego ekipy. Zdjęcia są piękne, film bardzo dobrze zmontowany, dzięki temu dynamiczny i nie dłuży się :) Rodzina i przyjaciele są zachwyceni! Serdecznie polecamy :)

Wioletta i Andrzej Sosnowscy

korzystaliśmy z usług firmy Rezonans , jesteśmy bardzo zadowoleni jak z filmu , a także ze zdjęć dostaliśmy cudowny album , który naprawdę zachwyca wszystkich którzy go oglądają , a film krótki ale jakże treściwy z przyjemnością go oglądamy. Polecamy wszystkim firmę Rezonans!!!!!!!!

Małgorzata i Adam Olczykowie

od dwóch tygodni cieszymy się z oglądania filmu i zdjęć!!!!!! Jest wszystko super - gorąco polecamy Studio Rezonans! u nas filmował Pan Robert - bardzo zaangażowany i pracowity kamerzysta , a Pani Justyna fotograf to przeurocza i bardzo komunikatywna osoba. Życzymy dalszych sukcesów Panie Tomku - Gosia i Adam

Ola i Patryk Błaszczykowie

Możemy ocenić współpracę z Panem Tomkiem w samych superlatywach! Świetnie wszystko było dograne od samego początku. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że nasze oczekiwania zostaną spełnione z nawiązką :) Zarówno ślub, wesele i plener wyszło rewelacyjnie, a efekty końcowe całego tego wydarzenia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania :) szczerze polecamy Studio Rezonans bo dzięki nim nasze wyjątkowe chwile zostały w piękny sposób oprawione, a my z chęcią wracamy do wspomnień z tamtych dni :)

Anna i Arkadiusz Brzyszcy

Polecamy serdecznie firmę Rezonans , na naszym weselu filmował Damian - sympatyczny i doskonały fachowiec w tym co robi , jesteśmy z filmu bardzo zadowoleni uchwycone wszystkie fajne momenty bez zbędnych scen film jest dynamiczny i z przyjemnością się go ogląda. Kontakt z Panem Tomaszem doskonały , dużo rzeczy nam doradził i podpowiedział przed ślubem . Z całym przekonaniem polecamy Studio Rezonans!

Marta i Grzegorz

Pan Tomasz robił nam film i zdjęcia z naszego ślubu - film cudowny ..romantyczny , ale i wesoły , wszyscy znajomi którzy go oglądają są pod wrażeniem , a album ze zdjęciami przecudowny!!!! BARDZO DZIĘKUJEMY PANIE TOMKU Marta i Grzegorz

Nasze referencje
Szybki Kontakt
Do Góry